Рисунок 1
Дослідження проводилися у грудні 2006 р. Були досліджені дві ділянки (рис.1). Перша – в районі центрального фонтану, друга – в районі тенісних кортів.
Рисунок 2 |
Рисунок 3 |
Рисунок 4
Раніше (в 2005 р.), на першій ділянці був відкритий підземний хід (рис. 2) і проведені попередні дослідження з допомогою біолокації, методом ДЕМП (дипольне електромагнітне профілювання) (рис. 6), георадаром «Future 2003» (рис. 5). Були отримані дані про наявність декількох рівней підземних споруд і досить розгалуженої системи підземних ходів.
«
Рисунок 5
Рисунок 6
Але згідно рішення місцевої влади(перед святами) дослідження були зупинені, відкритий підземний хід – забетонований.
В грудні 2006 р. були проведені додаткові дослідження з допомогою георадара «ВІЙ – 2» виробництва Transient Technologies. Всього по ділянці № 1 було пройдено 9 профілів. Були підтверджені результати досліджень 2005 року, визначена глибина залягання підземних об’єктів. Частково результати досліджень приведені на рис. 7. Слід зазначити велику насиченість підземними об’єктами ділянки від вул. Чорновола до фонтану, та ймовірно всієї території парку.
SGPR8 |
SGPR9 |
Рисунок 7
Друга ділянка, в районі тенісних кортів була виявлена методом біолокації в 2004 р. Ділянка має підвищену енергетику. В результаті сканування інформаційного поля, була отримана інформація про давнє поховання на цій ділянці (склепи, камери). Ділянка являє собою квадрат із розмірами близько 20х20 м.
В грудні 2006 р. було проведене дослідження цієї ділянки методом ДЕМП та з допомогою георадара «ВІЙ – 2». Частково, результати досліджень наведені на рис. 8. Дослідження підтвердили наявність підземних об’єктів на цій ділянці на глибині 3,5 м та глибше.
SGPR8 |
Графік ДЕМП |
Рисунок 8