

Неля ЗАБОЛОТНА, «"ОГО"», 1 Травня, 2008 року

Геопатогенність, вразливість біополя, чакри та аури людини… Усі ці терміни більше стосуються засідання езотеричного товариства, ніж наукових розробок. Але наука не стоїть на місці, дослідники все ближче підходять до тем духовності, невидимих матерій і навіть проводять експерименти, що підтверджують: тонкий світ існує і має суттєвий вплив на наше з вами життя.




Сергей КОЛОМЕЕЦ, «"ФАКТЫ"», 2 Квітня, 2008 року

Корреспондент "ФАКТОВ" стал участником уникального эксперимента, в ходе которого узнал размер своей ауры.




Богдан ДЕМ'ЯНЧУК, «Україна молода», 28 Грудня, 2007 року

Використовуючи знання древніх слов’ян, люди здатні змінювати своє біополе, вважають рівненські дослідники.




, «"Сім'я і дім"», 27 Вересня, 2007 року

«Кам’яна гора» усього за 40 кілометрів від Рівного, поряд з одноіменним селом та міськими дачами. Це прадавнє святилище, що його відкрили дослідники «Рівне-Суренж», було споруджене на вузлі тектонічних виломів й обкладене камінням. Донині більшість брил не збереглося: місцеві жителі використали їх для господарського та житлового будівництва.




Олександр Сінкевич, «"Сім'я і дім"», 27 Вересня, 2007 року

На території історичної Волині розташовано прадавні «енергостанції», завдяки яким можна змінити клімат планети й уникнути «кінця світу»!
Співзасновник і речник дослідницької організації «Рівне-Суренж» Валентин Дем’янов каже, що такі гучні заяви робити дуже передчасно. Втім «ненаукові» відкриття (у цілком науковий спосіб!) рівненських дослідників не лише бентежать уяву, а й змушують замислитися про минуле України і майбутнє усього людства.




Жанна КЛЕМПУШ, «"Сім'я і дім"», 30 Травня, 2007 року, № 30

Два дослідними давнини готують справжню інформаційну бомбу. Вони стверджують, що торкнулися істини, яка може перевернути всі наші уявлення про походження й розвиток слов'янського світу. Відкинувши наукові догмати, рівненські пошуковці архітектор Валентин Дем'янов та геофізик Олексій Андрєєв спілкуються з ІНШИМ світом...




Наталія НИРКОВА, Тетяна КОВАЛЬ, «ОГО», 3 Травня, 2007 року, № 18

Залишки давніх в’їзних воріт у Рівне, ймовірно, знайдено на площі Короленка.
Результати досліджень місцевих геофзиків можуть вплинути на забудову центральної частини Piвнoro. Зокрема, йдеться про численні залишки споруд та комунікацій piзних історичних епох (у тому числі й дуже давніх), які виявили під час дослідження площі Короленка. Серед таких знахідок можуть бути i залишки в’їзних вopiт середньовічного Рівного, зображення яких можна побачити навіть на rep6i нашого міста.




Євген КОЛОДІЙЧУК, «Урядовий кур'єр», 22 Серпня, 2006 року, № 156

Двоє «технарів» із Рівного, один за фахом архітектор, другий - геофізик, вирішили заглянути у запаморочливу глибінь нашої праісторії. Часові рамки їхніх зацікавлень — приблизно двадцять п'ять тисячоліть. Підкреслюю: не століть, тисячоліть! І зробили це біолокаційною рамкою, чи точніш — за допомогою методу біолокації. Та спираючись, як вони пишуть, на інші різноманітні фактори географічні, історичні, космогонічні, теологічні.




, «Волинь», 12 Травня, 2006 року

27-29 квітня у столиці Слобожанщини м.Харків відбулася чергова VIII книжкова виставка-ярмарок нових видань в Україні, що носила міжнародний статус. На виставці київським видавництвом «Корлайн» була репрезентована книга «Велич Дулібії Рось. Суренж (Таємниці Волинської Землі)» рівненсь¬ких авторів Валентина Дем'янова та Олексія Андрєсва.




Яна ГОРИЦЬКА, «Вісті Рівненщини», 7 Квітня, 2006 року, № 156

«Ефект бомби» у науковому світі може спричинити щойно видана книга Валентина Дем'янова та Олексія Андрєєва «Велич Дулібії Рось. Суренж. (Таємниці Волинської землі)». Спростовуючи офіційну версію вітчизняних істориків, що паростки української нації з'явилися в часи Київської Русі, рівненські автори у своїх твердженнях заглибилися у давніші пласти історії.




Богдан ДЕМЯНЧУК, «Україна молода», 30 Березня, 2006 року

Придорожній бігборд при в їзді на Рівненщину на автотрасі «Київ — Чоп», поблизу древнього містечка Корець, застережливо повідомляє: «Ти на території Волині. Полюби її або не зупиняйся!». Для переконливості у такого оригінального «любовного месиджа» подорожнім є й підпис — «Українська народна партія». Лідер місцевих уенпістів — і водночас «губернатор» Рівненщини — Василь Червоній не приховує свого бажання відновлення історичної Великої Волині. А про її межі у приймальні голови облдержадміністрації демонстративно нагадує адміністративна мала Волинської губернії часів Російської імперії.
